Oslovenie – Ako ju zaujať, ak nemá záujem komunikovať (video)

Veľmi dôležité úspešné oslovenie a vytiahnutie telefónnenho čísla. Tentoraz to bolo dievča, ktoré bolo nazačiatku veľmi mrkotné, nechcelo sa jej komunikovať, no aj tak som to na konci celé otočil.

Určite sa ti už stalo, že si oslovil krásnu ženu a jej sa nechcelo komuninikovať, odpovedala jednoslovne, chcela odísť, nemala záujem, neinvestovala nič do konverzácie. Čo robiť v takom prípade? Pozri si, ako som to spravil ja a ako sa to môžeš naučiť aj ty, aby si ju rozživil a dostal od nej telefónne číslo.

 
Ak máš akékoľvek otázky, napíš mi do komentárov.

S pozdravom, Matt

The following two tabs change content below.

Matt

Matt – do 24 nevedel poriadne komunikovať s ženami. Myslel si že všetko je to o náhodnom stretnutí a nijak nemôže ovplyvniť výsledok. Objavil Umenie Zvádzania, vyšiel do ulíc a začal prirodzené zvádzanie. Po stovkách oslovení si vybudoval cit pre hru. Jeho cieľom je pomôcť a ukázať cestu ako si každý môže zdokonaliť práve tú jeho hru.

Pozri tiež

Man and woman smiling at each other

Ako sa vyhnúť 6-tim fatálnym chybám pri zvádzaní – part 2

Ako som ti v predošlom článku sľúbil, dnes sa spolu pozrieme na ďalšie 3 typy chýb, …

jeden komentár

  1. Ahoj Matt veľa krát sa mi aj podarí od ženy získať jej čislo, ale problém nastane keď im zavolám buď nedvíhajú, alebo sa vyhovárajú že nemajú čas. Proste na druhý deň akoby úplne ochladli aj zabudli nato že mi dali číslo. Skúšal som niektorým aj týžden nevolať aby si nemysleli že som z nich hotový, nezabralo, naopak potom som im volal hned na druhý deň tiež bez výsledkov. Poraď mi prosím ťa ako u nich vzbudiť záujem aj na druhý deň a aby sa chceli vôbec stretnúť, díkes s pozdravom Rasťo.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.