Niš – rekapitulácia – Stiahnutie do štvorky so študentom (Video)

Práve sa chalani vrátli zo záťahu z Nišu. Ja som odišiel do Belehradu, mal som tam jeden dôležitý meeting. Ale Matt zostal v Niši s jeho študenom a vyzerá to tak, že mali skutočne zábavu, ako sa patrí. Toto video musíš vidieť: Zostrih zo sobotnajšej noci. Chalani to skutočne roztočili.

Priprav sa na Mattov videokurz, ktorý spustí presne 15. júna. Všetko reálne oslovenia, zoznámenia, rande a samozrejme stiahnutia so krytou kamerou. A všetko s analýzami. Máš sa na čo tešiť. Toto Slovensko ešte nezažilo.

 

Môžeš nás neustále sledovať na instagrame:
instagram.com/umeniezvadzania.sk

The following two tabs change content below.

Matt

Matt – do 24 nevedel poriadne komunikovať s ženami. Myslel si že všetko je to o náhodnom stretnutí a nijak nemôže ovplyvniť výsledok. Objavil Umenie Zvádzania, vyšiel do ulíc a začal prirodzené zvádzanie. Po stovkách oslovení si vybudoval cit pre hru. Jeho cieľom je pomôcť a ukázať cestu ako si každý môže zdokonaliť práve tú jeho hru.

Pozri tiež

Zbav sa predsudkov, začni cestovať a zvádzať ženy

Predsudky sú určite tvoja najväčšia brzda na ceste za úspechom. Nie len v biznise a …

3 komentáre

  1. Škoda, že z PUA na SK sa stala business záležitosť v poslednej dobe. Ja spoznávam krásne baby pre radosť z krásy a moja skúsenosť s pickupermi v BA je o tom, že si dakto prečíta pár knižiek, pozrie pár videí, zaplatí pár bootcampov a začne sa hrať na PUA velmajstra, pričom všetci ostatní sú rohlíci, a potom počúvam od oslovených báb, že ich tie naučené frázy už otravujú a zbytočne zhadzujú hodnotu chlapa. Chalani, nezabúdajte na to, že schémy sú dobré, keď ešte nemáte skúsenosti, ale top level je UVOĽNENÝ NATURAL štýl a potom s Vami baba kľudne skončí rada v posteli, alebo na druhom rande, aby sa necítila za štetku.

  2. Ahoj Matt.Ja mám problém,že vôbec nie som socializovaný so ženami.A to mám 32 rokov.Realita,ktorá bolí,ale chcem to zmenit.Mám iba pár kamarátok,ktoré su priatelky mojich najlepších kámošov.A oni su všetci super.Chcel by som sa naučit komunikovat so ženami,oslovovat baby.Viem,že ty by si mi pomohol,tak sa chcem ku tebe prihlásit na trening.Podla mňa si v pohode a som aj presvedčený,že by si mi pomohol.Inak v živote som v pohode,mám svoje hobby,prácu.Ale táto čast so ženami tam chýba.Inak máš dobré video o sebe.Palec hore.S pozdravom Jozef

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.